PostHeaderIcon Resultat frå konkurransar

NM Standard & Latin 2012

5. plass       
Latin                                    
Rekrutt klassen   
Silje Vangdal og Jostein Enes                                              
7. plass
Standard
Rekrutt klassen  
Silje Vangdal og Jostein Enes



GRENLANDSCUP 2009 

1. plass

Folkeswing

Voksen A

Iceabella Johansen og Sindre Spilde

1. plass

Bugg

 

Iceabella Johansen og Sindre Spilde

2. plass

Folkeswing

Voksen B

Anne Lill Lyssand og Øystein Hjelle

3. plass

Bugg

 

Anne Margrete Børresen og Christian Dworac

4. plass

Bugg

 

Anne Lill Lyssand og Remi Lindborg

 

VM 2009

9. plass

Bugg

 

Iceabella Johansen og Sindre Spilde

 

NM 2009

1. plass

Bugg

 

Iceabella Johansen og Sindre Spilde

2. plass

Folkeswing

 

Iceabella Johansen og Sindre Spilde

 

Landslaget 2008

 

Bugg

 

Iceabella Johansen og Sindre Spilde

 

Bugg

 

Anne Margrete Børresen og Christian Dworak

NM 2008 - NORGESMEISTER

1.plass

Folkeswing

Voksen A

Iceabella Johansen og Sindre Spilde

EM 2008

10. plass

Bugg

 

Iceabella Johansen og Sindre Spilde

 

SNØHETTACUP 2007

4. plass

Folkeswing

Voksen A

Iceabella Johansen og Sindre Spilde

4. plass

Folkeswing

Voksen C

AnneMargrete Børresen og Christian Dworak

 

NM 2007

2. plass

Folkeswing

Voksen A

Iceabella Johansen og Sindre Spilde

10. plass

Folkeswing

Voksen B

AnneMargreteBørresenog ChristianDworak

11. plass

Folkeswing

Senior

Kjersti H. Lyssand og Willy Nielsen

 

SNØHETTACUP 2006

6. plass

Folkeswing

Voksen A

Monica Engelsen og Jan Haukeland

10. plass

Boogie Woogie

Voksen A

Monica Engelsen og Jan Haukeland

 

SNØHETTACUP 2005

2. plass

Folkeswing

Voksen A

Monica Engelsen og Jan Haukeland

5. plass

Boogie Woogie

Voksen B

Monica Engelsen og Jan Haukeland

7. plass

Folkeswing

Junior

Else Kristin Johansenog Andreas Bruarøy

7. plass

Folkeswing

Voksen B

Benedikte Frotveitog Frank Sælendsminde

7. plass

Folkeswing

Voksen C

Silje Vangdal og Christian Dworak

8. plass

Folkeswing

Voksen B

Silje Ydse og Stian Torsvik

9. plass

Folkeswing

Voksen C

Anne Lill Lyssand og Trygve Berentzen

**NM 2005 ** NORGESMEISTER

1. plass

Folkeswing

Junior

Anne Lill Lyssand og Øystein Hjelle

2. plass

Folkeswing

Senior B

Kjersti H. Lyssand og Rune Hatlelid

3. plass

Tohånds

 

Jan Haukeland/Monica Engelsen/Benedikte Frotveit

3. plass

SHOW ”Let`s Dance”

 

AnneLill/Øystein/Lennea/Sindre/Maria/Andreas

5. plass

Folkeswing

Junior

Lennea Lyssand og Sindre Eide

6. plass

Folkeswing

Voksen B

Iceabella Johansen og Sindre Spilde

7.plass

Folkeswing

Junior

Maria Eikeland og Andreas Bruarøy

7. plass

Boogie Woogie

Junior

Anne Lill Lyssand og Øystein Hjelle

8. plass

Folkeswing

Voksen A

Monica Engelsen og Jan Haukeland

8. plass

Boogie Woogie

Junior

Lennea Lyssand og Sindre Eide

9. plass

Folkeswing

Voksen B

Benedikte FrotveitogFrank Sælendsminde

9. plass

Boogie Woogie

Voksen A

Monica Engelsen og Jan Haukeland

GRENLANDSCUP 2005

1. plass

Boogie Woogie

Voksen B

Monica Engelsen og Jan Haukeland

2. plass

Folkeswing

Voksen A

Monica Engelsen og Jan Haukeland

BERGEN OPEN 2005

1. plass

Folkeswing

Junior

Anne Lill Lyssand og Øystein Hjelle

1. plass

Folkeswing

Voksen

Monica Engelsen og Jan Haukeland

1. plass

Lindy Hop

 

Monica Engelsen og Jan Haukeland

2. plass

Folkeswing

Junior

Lennea Lyssand og Sindre Eide

2. plass

Folkeswing

Senior

Kjersti H. Lyssand og Willy Nielsen

2. plass

Lindy Hop

 

Benedikte Frotveit og Frank Sælendsminde

2. plass

Tohånds

 

Jan Haukeland/Monica Engelsen/Marie Sveen

2. plass

SHOW “Let`s Dance”

 

Anne Lill/Øystein/Lennea/Sindre/Else/Andreas

3. plass

Folkeswing

Junior

Else Johannesen og Andreas Bruarøy

3. plass

Tohånds

 

Øystein Hjelle/Else Johannesen/Anne Lill Lyssand

4. plass

Boogie Woogie

Junior

Anne Lill Lyssand og Øystein Hjelle

4. plass

Folkeswing

Junior

Line Berensen og Simon Aasen

4. plass

Folkeswing

Senior

Karianne Blomberg og Rune Hatlelid

5. plass

Boogie Woogie

Junior

Lennea Lyssand og Sindre Eide

6. plass

Boogie Woogie

Voksen A

Monica Engelsen og Jan Haukeland

6. plass

Folkeswing

Voksen

Kjerst H.Lyssand og Willy Nielsen

NM 2004

1. plass

Folkeswing

Voksen C

Benedikte Frotveit og Frank Sælendsminde

2. plass

Folkeswing

Junior

Anne Lill LYssand og Øystein Hjelle

2. plass

Folkeswing

Voksen A

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

3. plass

Boogie woogie

Voksen B

Monica Engelsen og Jan Haukeland

3. plass

Tohånds

 

Jan Haukeland/Monica Engelsen/Iceabella Johansen

6. plass

Boogie woogie

Junior

Anne Lill Lyssand og Øystein Hjelle

GRENLANDSCUP 2004

1. plass

Folkeswing

Junior

Anne Lill Lyssand og Øystein Hjelle

1. plass

Folkeswing

Voksen A

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

2. plass

Boogie Woogie B

 

Monica Engelsen og Jan Haukeland

2. plass

Tohånds

 

Jan Haukeland / Monica Engelsen / Iceabella Johansen

4. plass

Folkeswing

Junior

Else Kristin Johansen og Andreas Bruarøy

4. plass

Boogie Woogie

Junior

Anne Lill Lyssand og Øystein Hjelle

Vandrepokal

Folkeswing

 

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

SNØHETTACUP 2004

1. plass

Folkeswing

Voksen A

Monica Engelsen og Jan Haukeland

BERGEN OPEN 2004

1. plass

Boogie Woogie

Barn

Lennea Lyssand og Sindre Eide

1. plass

Folkeswing

Barn

Lennea Lyssand og Sindre Eide

1. plass

Folkeswing

Junior

Anne Lill Lyssand og Øystein Hjelle

1. plass

Folkeswing

Voksen

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

1. plass

Tohånds

 

Jan Haukeland/Iceabella Johansen/Anne Lill Lyssand

3. plass

Folkeswing

Junior

Anne May Jørgensen og Andreas Bruarøy

3. plass

Folkeswing

Voksen

Benedikte Frotveit og Frank Sælendsminde

3. plass

Folkeswing

Senior

Kjersti H.Lyssand og Willy Nielsen

NM 2003

1. plass

Folkeswing SLOW

Voksen A

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

2. plass

Folkeswing

Voksen A

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

3. plass

Folkeswing

Junior

Anne Lill Lyssand og Øystein Hjelle

3. plass

Boogie Woogie

Barn

Lennea Lyssand og Sindre Eide

GRENLANDSCUP 2003

1. plass

Folkeswing

Junior

Anne Lill Lyssand og Øystein Hjelle

1. plass

Folkeswing

Voksen A

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

2. plass

Folkeswing

Junior

Marita Bruarøy og Alexsander B. Hansen

6. plass

Folkeswing

Voksen A

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

 

NM 2000

3. plass

Folkeswing

Voksen C

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

VESTNORSK MESTERSKAP 2001

2. plass

Folkeswing

 

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

NORSK RANKING 2001

2.plass

Folkeswing

 

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

NM 2001

1.plass

Folkeswing

Voksen C

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

NM 2002

plass

Folkeswing

Voksen B

Iceabella Johansen og Jan Haukeland

SNØHETTACUP 2003

2. plass

Folkeswing

Junior

Anne Lill Lyssand og Andreas Bruarøy

3. plass

Folkeswing

Junior

Marita Bruarøy og Alexander B. Hansen

4. plass

Folkeswing

Voksen B

Benedikte Frotveit og Frank Sælendsminde

6. plass

Folkeswing

Voksen A

Iceabella Johansen og Jan Haukeland